Lietuvos muitinės tarpininkų asociacija (toliau - Asociacija) nuo 2019.06.13 d. ir iki 2023 metų rugsėjo 13 d. įgyvendina iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą Nr. 09.4.3-ESFA-K-814-02-0027 „Kompetencijos muitinės logistikos operacijų ir funkcijų skaitmenizacijai“ (toliau – Projektas).

Projekto tikslas - Projekto dalyvių darbuotojų specifinių sektorinių kompetencijų, būtinų siekiant užtikrinti jų tolesnį sėkmingą konkuravimą atliekant esamas ir/ar ateityje numatomas pareigas, muitinės logistikos srityje, ugdymas.

Projekto renginiai (vykdomi 2019-2023 metais):

  1. Seminaras „E-muitinės produktai ir paslaugos“(trukmė – 8 val.).
  2. Seminaras „Supaprastinimai ir lengvatos e-muitinėje“ (trukmė – 8 val.).
  3. Seminaras „Skaitmenizacija tarifiniame prekių klasifikavime“ (trukmė – 8 val.).
  4. Mokymas „Deklaravimas ir atstovavimas muitinėje“ (trukmė – 104 val.).
  5. Mokymas „Įgaliotojų ekonominės veiklos vykdytojų (toliau – AEO) ir muitinės sąveika (trukmė – 40 val.).
  6. Mokymas „Elektroninės muitinės deklaracijos“ (trukmė – 16 val.).

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis, todėl renginiai nemokami ir pagal galimybes organizuojami jų veiklos ar kitoje su jais suderintoje vietoje nedidelėms asmenų grupėms (min 4-5 asmenys).

Projekto dalyviu gali būti bet kuri labai maža ar maža įmonė, įregistruota ne Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos miesto bei rajono savivaldybėje.

Dalyvavimu projekte susidomėjusiems ūkio subjektams maloniai siūlome kreiptis į Projekto vadovą - Asociacijos prezidentą dr. Alvydą Jablonskį (tel. 8 678 83138, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).

Asociacijos sekretoriatas

2019.09.09